Bitte aktivieren Sie Javascript, um die Seite nutzen zu können.

Kariéra u nás

Tyčové prvky

V našem výrobním sortimentu jsou tyčové prvky mnoha druhů a profilů. Níže uvádíme nejběžnější typy. Pro technickou radu a individuální kalkulaci cen se obraťte na naše obchodní zástupce nebo prosím vyplňte kontaktní formulář.
Kontakt na obchodního zástupce: viz Kontakt
Kontakt pro zaslání projektové dokumentace pro zpracování nabídky: prefa@prefa-praha.cz

1.Sloupy

Sloupy vyrábíme do průřezu cca 1,0/1,5 m, max. délky 30 m. Tvar průřezu je možno zvolit mezi čtvercovým, obdélníkovým, příp. proměnlivým. Sloupy mohou být opatřeny množstvím konzol podle požadavků konstrukce. Konzoly mohou být umístěny v různých výškách sloupu. Do sloupů je možno zabudovat standardní spojovací prvky pro napojení zdiva, sendvičových panelů či jiných konstrukcí. Povrch sloupů se provádí v hladké povrchové úpravě. Maximální hmotnost 50 tun.

  • hranaté

  • kulaté (na speciální objednávku)

  • s nabetonovanou patkou, tzv. patkosloup

2.Střešní vazníky (předepnuté/ nepředepnuté)

Předpjaté vazníky je možno vyrábět pultového, sedlového nebo přímopasového tvaru. Průřez dílce je ve tvaru I, navržený v rozměrech dle rozpětí a zatížení vazníku. Naše společnost je schopna vyrobit a vyrábí střešní vazníky délky 40 metrů. Maximální hmotnost vazníku je 50 tun.
Nepředpjaté střešní vazníky jsou vhodným konstrukčním prvkem pro střešní konstrukce halových objektů. Jsou vhodné podle statického uspořádání do rozpětí cca 23 m.Stavební dílec je vhodný jak pro střechy sedlové, tak pultové. Průřez je volen ve tvaru I nebo T, s možnými otvory pro instalace.

  • Výroba

  • Transport

  • Montáž

3.Průvlaky/poloprůvlaky/trámy/vaznice/ztužidla

Průřezy prvků – obdélník, T , L , I, obrácené T – je možno přizpůsobit architektonickým nebo dalším konstrukčním požadavkům. Poloprůvlaky po spřažení se stropní částí konstrukce vytvoří celek, vhodný svým prostorovým působením. Maximální hmotnost 50 tun.

  • Vaznice

  • Průvlaky

  • Ztužidla


Máte zájem o tento produkt. Kontaktujte nás.Reference

Stavby prefabrikovaných železobetonových konstrukcí realizovaných společností Prefa Praha a.s.

CAMPUS Brno

Administrativní budova

MERIDA Nehvizdy

Výrobní a skladová hala

Ostrov u Stříbra

Logistická hala

AIRPORT Brno B, D

Logistické haly