Bitte aktivieren Sie Javascript, um die Seite nutzen zu können.

Kariéra u nás

PREFA PRAHA a.s.

Teplárenská 608/11
108 00 Praha 10
IČO: 60192356
DIČ: CZ60192356
+420 281 031 111
prefa@prefa-praha.cz

Jak se k nám dostanete?

VJEZD Z PRŮMYSLOVÉ ULICE Č. 5 (VRÁTNICE PREFA PRAHA a. s.)
Sídlo naší společnosti naleznete v modrošedé administrativní budově, v přízemních prostorách. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zasílání poptávek, sběrné místo: prefa@prefa-praha.cz

 

Sekretariát:

Mgr. Bronislava Cibiriová
+420 281 031 410
+420 725 262 011
bronislava.cibiriova@prefa-praha.cz

Obchod – stropní panely:

Jan Jaška
+420 725 262 010
jan.jaska@prefa-praha.cz

Personální oddělení:

Nora Petráková
+420 281 031 150
nora.petrakova@prefa-praha.cz

Obchodní oddělení:

Patrik Berger
+420 728 435 117
patrik.berger@prefa-praha.cz

Ing. Martin Rajman
+420 725 262 040
martin.rajman@prefa-praha.cz

Lukáš Krmenčík
+420 739 501 620
lukas.krmencik@prefa-praha.cz

Ing. Ondřej Lochman
+420 725 262 013
ondrej.lochman@prefa-praha.cz

Účetní oddělení:

Hlavní účetní
Ing. Irena Hrdinová
+420 281 031 432
irena.hrdinova@prefa-praha.cz

Účetní
Tereza Knoppová
+420 281 031 430
tereza.knoppova@prefa-praha.cz

Účetní
Markéta Vokáčová
+420 281 031 174
marketa.vokacova@prefa-praha.cz

Realizace staveb:

Ing. Roman Shemelynets
+420 725 262 075
roman.shemelynets@prefa-praha.cz

Bc. Maxim Maltsev
+420 725 262 048
maxim.maltsev@prefa-praha.cz

Výroba:

Vedoucí výroby
Martin Nováček
+420 281 031 156
martin.novacek@prefa-praha.cz

Příprava výroby
Tomáš Ulrich
+420 281 031 151
tomas.ulrich@prefa-praha.cz

Příprava výroby
Petr Hrdinka
+420 281 031 124
petr.hrdinka@prefa-praha.cz

Příprava výroby
Miloslav Koutný
+420 281 031 122
miloslav.koutny@prefa-praha.cz

Hospodářská správa:

Jakub Cingel
+420 725 262 061
jakub.cingel@prefa-praha.cz

 

Vladimír Filip
+420 725 262 004
vladimir.filip@prefa-praha.cz

Sklad – příjem zboží:

Michal Kotlas
+420 725 262 056
michal.kotlas@prefa-praha.cz

Expedice:

Luboš Rendl
+420 602 263 984
expedice@prefa-praha.cz

Josef Šlapák
+420 725 262 070
expedice@prefa-praha.cz

Vedení společnosti:

Výrobně-obchodní ředitel
Ing. Pavel Forman
+420 281 031 410
pavel.forman@prefa-praha.cz

Ekonomický ředitel
Ing. Filip Klíma
+420 281 031 410
filip.klima@prefa-praha.cz

Reference

Stavby prefabrikovaných železobetonových konstrukcí realizovaných společností Prefa Praha a.s.

CAMPUS Brno

Administrativní budova

MERIDA Nehvizdy

Výrobní a skladová hala

Ostrov u Stříbra

Logistická hala

AIRPORT Brno B, D

Logistické haly