Kariéra u nás

Kariéra

Klíčem k úspěchu, prosperitě a rozvoji firmy jsou především schopnosti a znalosti našich lidí, kteří ve společnosti PREFA PRAHA a.s. pracují.

Rozšiřujeme naše řady, aktuálně nabízíme tyto volné pozice:

Jeřábník

Speciální znalosti a schopnosti:

  • práce na mostovém jeřábu (max. nosnost 25 tun, dálkové ovládání)
  • jeřábnický průkaz

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědný přístup, schopnost pracovat v týmu

Pracovník oddělení technické kontroly (OTK)

Náplň pracovní činnosti:

  • provádění kontroly vyrobených dílců dle výrobní dokumentace a platných ČSN.

Pokud Vás nabídka volných pracovních míst zaujala a splňujete dané požadavky, neváhejte a zašlete nám své CV na níže uvedenou e-mailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat.

Kontakt:

Odpovědná osoba

Nora Petráková
E-mail: nora.petrakova@prefa-praha.cz
Tel. +420 281 031 150

Reference

Stavby prefabrikovaných železobetonových konstrukcí realizovaných společností Prefa Praha a.s.

CAMPUS Brno

Administrativní budova

MERIDA Nehvizdy

Výrobní a skladová hala

Ostrov u Stříbra

Logistická hala

AIRPORT Brno B, D

Logistické haly