Bitte aktivieren Sie Javascript, um die Seite nutzen zu können.

Kariéra u nás

CERTIFIKACE KVALITY PODLE ČSN EN ISO 9001

CERTIFIKACE SYSTÉMU MANAGEMENTU KVALITY DLE ČSN EN ISO 9001

Společnost PREFA PRAHA a.s. udržuje systém managementu kvality podle ČSN EN ISO 9001, na který již při třetím opakovaném recertifikačním auditu získala certifikát č. 3009/169-14/SMJ-S2 s platností do roku 2017. Zároveň společnost splňuje požadavky na jakost při tavném svařování kovových materiálů podle ČSN EN ISO 3834-2 a dále dle EN ISO 17660 a EN 1090.

Dále má společnost certifikovaný systém řízení výroby na sortiment vyráběných prefabrikovaných prvků. V roce 2013 a 2014 obdržela společnost na prvky vyráběných dle harmonizovaných evropských norem Osvědčení o shodě řízení výroby, odpovídající nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 305/2011 (nařízení o stavebních výrobcích – CPR). Na vyráběné prvky, na které se nevztahují evropské harmonizované normy, jsou vydána a udržována Stavebně technická osvědčení.

Dozorování a certifikaci společnosti PREFA PRAHA a.s. provádí Výzkumný ústav pozemních staveb – Certifikační společnost s. r. o. a Technický zkušební ústav stavební Praha s.p.

V neposlední řadě je společnost certifikována a dozorována německým certifikačním orgánem pro stavby TÜV Rheinland LGA Bautechnik GmbH. Společnost může stavební prvky bez problému dodávat i do Německa, jelikož vyhovují i německým normám řady DIN.

Získané certifikáty považujeme za důkaz vysoké kvality výroby pro naše zákazníky, s tím, že kvalita naší projekce, stavebních dílců i montáže je naší nejvyšší prioritou. Celý podnik, jakož i každý zaměstnanec pracuje dle certifikovaného systému managementu kvality a certifikovaného systému řízení výroby.


Reference

Stavby prefabrikovaných železobetonových konstrukcí realizovaných společností Prefa Praha a.s.

CAMPUS Brno

Administrativní budova

MERIDA Nehvizdy

Výrobní a skladová hala

Ostrov u Stříbra

Logistická hala

AIRPORT Brno B, D

Logistické haly